Mediacja czy proces sądowy?
- wybór należy do Ciebie.
Mediacje rodzinne umożliwiają
partnerom pojednanie
lub rozwód po ludzku.

Prowadzący szkolenia

Nasza kadra szkoleniowa składa się m.in. z następujących specjalistów:

Dorota Fedorowska - psycholog, mediator, trener I stopnia Warsztatu Umiejętności Psychologicznych, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Trener Mediacji Rodzinnych, superwizor mediacji. W latach 2008/2009 kierownik Studiów Podyplomowych "Mediator" przy Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja. Autorka podręczników akademickich z zakresu mediacji. Specjalizuje się w mediacjach cywilnych, w tym w gospodarczych, społecznych, rodzinnych; w karnych i karnych dla nieletnich. Wykłada również w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, filia we Wrocławiu.

Magdalena Cetera - politolog, mediator. Certyfikowany mediator I stopnia Akademie für Wirtschaftsmediation und Verhandlungsmanagement w Berlinie. Absolwentka Podyplomowego Studium Prawa Handlowego i Gospodarczego na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykładowca na Studiach Podyplomowych "Mediator" przy Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja. Specjalizuje się w mediacjach cywilnych, w tym w gospodarczych, społecznych, rodzinnych oraz mediacjach karnych.

Danuta Fesz - Grubiak - prawnik z doświadczeniem sędziego specjalizującego się w rozstrzyganiu spraw cywilnych (rodzinnych i nieletnich). Wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja we Wrocławiu i w Wyższej Szkole Służb Publicznych we Wrocławiu oraz na Studiach Podyplomowych "Mediator" przy Wyższej Szkole Zarządzania Edukacja i przy Uniwersytecie Ekonomicznym.

powrót >>      

mediacja mediacja rodzinna mediacja gospodarcza mediacja cywilna wniosek o przeprowadzenie mediacji procedura mediacyjna o firmie mediacje - zarządzanie konfliktami sylwetka mediatora rekomendacje opinie uczestników mediacji regulamin mediacji kodeks mediatora ustawy o mediacji mediacje w pytaniach i odpowiedziach literatura doradztwo psychologiczne szkolenia cennik usług kontakt co to jest mediacja co jest celem mediacji jakie są korzyści z mediacji jakie są cechy mediacji czy twoja sprawa nadaje się do mediacji? wszczęcie postępowania mediacyjnego wyznaczanie mediatora zadania i obowiązki mediatora miejsce postępowania mediacyjnego język postępowania mediacyjnego postępowanie mediacyjne rejestracja przebiegu postępowania mediacyjnego poufny charakter postępowania mediacyjnego ugoda zakończenie postępowania mediacyjnego odpowiedzialność prawna centrum i mediatora opłaty tabela opłat postanowienia końcowe cele kodeksu etycznego mediatora kryteria występujące w kodeksie warunki i zasady mediacji postawy

Dorota Fedorowska
mediator, psycholog

W mediacji i pracy z ludźmi stawiam na pokojowe rozwiązywanie konfliktów...

czytaj wiecej >>